Skip to main content

SERWIS

Oferujemy serwis bram oraz automatyki. Realizujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, usuwamy awarie, programujemy napędy, kodujemy piloty, wymieniamy zużyte elementy. Oferujemy szeroki dostęp do części zamiennych. Naszym atutem jest szybka realizacja. Zachęcamy do systematycznych przeglądów (w tym regulacji, konserwacji), które zwiększają trwałość eksploatacji oraz zwiększają bezpieczeństwo użytkowania naszych bram i pozwalają na uniknięcie awarii.

Prowadzimy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis oferowanych przez nas produktów. Najważniejszym czynnikiem wpływającym na całkowity koszt naprawy urządzenia jest sprawna, prawidłowa diagnostyka awarii. Sprawna diagnostyka, poza zmniejszeniem kosztów eksploatacyjnych, skraca czas wyłączenia urządzenia z użytkowania. Najczęściej realizujemy następujące rodzaje prac bieżących związanych z utrzymaniem w sprawności bram: – naprawy bieżące i modernizacje, – konserwacje. Naprawy bieżące to usuwanie uszkodzeń powstałych w czasie eksploatacji. Modernizacja polega na odnowieniu całej bramy poprzez:

– wymianę wyeksploatowanych elementów mechanicznych, – wymianę starego typu urządzeń, np. wymiana silnika na nowy napęd.

Najczęściej realizujemy takie naprawy jak:

– wymiana płyty napędu, centrali sterującej, karty radiowej, sterowników, itp.

– programowanie napędów,

– kodowanie pilotów.

Każdorazowo przedstawiamy ofertę modernizacji oraz ofertę zakupu nowego urządzenia.

Bezpieczne i prawidłowe funkcjonowanie bram, w szczególności przemysłowych przez wiele lat zapewniają regularne, profesjonalne konserwacje. Cykliczna kontrola zapobiega poważnym uszkodzeniom i zapewnia podniesienie wydajności i niezawodności produkcji przez zredukowanie postojów w pracy. Odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi konserwacjami zależne są od wytycznych producenta oraz od częstotliwości użytkowania sprzętu.

Obsługiwanym podmiotom oferujemy zawarcie umowy serwisowej na korzystnych warunkach. Sprawdza się to bardzo dobrze we współpracy z

firmami produkcyjnymi. Umowa taka sporządzana jest indywidualnie i w zależności od potrzeb zapewnia regularny przegląd i naprawy urządzeń.

Usługi serwisowe dostępne są w bramach i automatyce wszystkich producentów.