Skip to main content

NAPĘDY DO BRAM

Oferujemy, serwisujemy i naprawiamy  wszelkiego rodzaju urządzenia automatyki bramowej. Podstawowe urządzenia to napędy do bram (skrzydłowych, przesuwnych, garażowych). Oferujemy także szlabany automatyczne oraz różnego rodzaju akcesoria typu, piloty, fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, itp.

NAPĘDY DO BRAM PRZESUWNYCH

Automatyka do bram przesuwnych sprawdza się zarówno w nowych obiektach, jak i tych starszego typu, nie przygotowanych do tego typu instalacji. Wybierając najbardziej odpowiednie rozwiązanie, można zainstalować automatykę do bramy bez dodatkowych kosztów lub skomplikowanych zmian konstrukcyjnych. Zwykle brama przesuwna ma jedno skrzydło, które otwiera się przemieszczając się wzdłuż szyny z listwą zębatą. Aby sprawnie wykonywać ruch otwierania i zamykania skrzydło potrzebuje długiej, lecz wąskiej przestrzeni.

Brama-wjazdowa

PROXIMA, FACC I WIELE INNYCH MAREK

Posiadamy najlepsze rozwiązania dla napędu twojej bramy, niezawodne, mrozo-odporne napędy z gwarancją długiej i niezawodnej pracy, możliwość programowania napędów do każdego jednego systemu dostępnego na rynku.

KONTAKT

NAPĘDY DO BRAM GARAŻOWYCH

Wygodny wjazd do garażu możliwy jest dzięki instalacji siłowników do bram  garażowych. Zazwyczaj bramy garażowe w budynkach mieszkalnych dzielą się na dwie kategorie: uchylne i segmentowe. Bramy uchylne są jednoelementowe. Bramy segmentowe są zbudowane z poziomych paneli połączonych zawiasami, przesuwających się wzdłuż prowadnic. W czasie otwierania panele podnoszą się pionowo poruszając się równolegle do sufitu. Automatyka musi być dobrana na podstawie typu i wymiaru bramy garażowej.

NAPĘDY DO BRAM SKRZYDŁOWYCH

Napędy do bram skrzydłowych poprawią domowy komfort w sposób automatyczny. Wszystkie czynności staną się prostsze, spontaniczne, natychmiastowe, a ich sterowanie odbywa się w warunkach maksymalnej kontroli i bezpieczeństwa. Uciążliwe wychodzenie z samochodu, deszcz, zimno, otwieranie ciężkich skrzydeł bramy, to dyskomfort, którego można uniknąć poprzez wyposażenie bramy skrzydłowej w siłowniki. Aby wybrać najbardziej odpowiednią automatykę, należy znać orientacyjne wymiary i ciężar skrzydła oraz trzeba sprawdzić, czy występują elementy ograniczające przestrzeń manewrową otwierającego się skrzydła (jak np. słupy czy murek).