Skip to main content

BRAMY WJAZDOWE, NA KAŻDY WYMIAR, NOWOCZESNE WZORNICTWO

BRAMY WJAZDOWE

Realizujemy bramy przesuwne oraz skrzydłowe. Bramy wjazdowe wykonujemy ze stabilnych kształtowników stalowych. Konstrukcja bramy jest samonośna. Brama wjazdowa nie wymaga montażu prowadnic, eliminuje zakłócenia w pracy bramy związane z oblodzeniem, opadami śniegu czy silnym zabrudzeniem. Wykonujemy bramy wg wzoru uzgodnionego z klientem. W zależności od wzoru wypełnienie stanowią kształtowniki stalowe lub pręty. Nasze bramy zwykle wyposażamy  w napęd elektryczny i pozostałe akcesoria zapewniające wygodę eksploatacji oraz bezpieczeństwo (piloty, fotokomórki, itp.).

Dodatkowo, oferujemy naszym klientom ogrodzenia oraz balustrady wykonane ze stalowych kształtowników malowanych i/lub cynkowanych. Wzory przęseł i balustrad dostosowujemy do preferencji klienta (np. palisadowe, żaluzyjne, stylizowane, itp.)

BRAMY WJAZDOWE ALUMINIOWE

Bramy Bilski należy do niewielu producentów bram aluminiowych w Polsce. W Słupsku i na całym Pomorzu Środkowym jesteśmy jedynym podmiotem, który wykonuje tego typu bramy. Gwarantujemy wysoką jakość w rozsądnej cenie. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno bramę wjazdową, grodzenie czy furtkę – wszystkie produkty wyróżniają się stabilnością i trwałością, a także bardzo eleganckim i nowoczesnym stylem. Wyposażone w nowoczesny napęd bramy wjazdowe z aluminium są bardzo funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wysoka jakość i wiele praktycznych zastosowań bram wjazdowych z aluminium sprawia, że cieszą się one dużą popularnością wśród odbiorców.