BRAMY GARAŻOWE – IDEALNE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEGO DOMU

BRAMY SEGMENTOWE

Bramy garażowe – segmentowe to wygodne rozwiązanie dla każdego właściciela domu z garażem. Standardowo konstrukcja bramy wykonana jest ze stali ocynkowanej oraz paneli wypełnionych pianką poliuretanową, co zapewnia odpowiednią izolację dźwiękową i termiczną. Obecnie bramy rolowane najczęściej wyposażone są w napęd automatyczny, który zapewnia możliwość wjazdu/wyjazdu bez wysiadania z auta. Bramy dostępne są w wielu kolorach i z różnymi rodzajami oklein.

Prowadzenie bramy może być standardowe, niskie lub wysokie, do pionowego włącznie. Istnieje również możliwość zastosowania prowadzenia ukośnego uwzględniającego pochyłość dachu lub stropu.

BRAMY ROLOWANE

Bramy garażowe – rolowane, najważniejszą zaletą bramy rolowanej jest to że nie zajmują ona miejsca pod sufitem, dlatego też  są najlepszym rozwiązaniem w miejscach, w których instalacje podsufitowe uniemożliwiają montaż bramy segmentowej. Główna konstrukcja bramy składa się z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową o dużej izolacji termicznej. Brama rolowana wyposażona jest w napęd elektryczny z zabezpieczeniem przed niekontrolowanym opadnięciem bramy.